Cena online účetnictví

Cena za poskytované účetní služby je stanovena paušální částkou a je kalkulována na míru pro každého klienta. Výše paušální částky je závislá na šíři poskytovaných služeb, způsobu vedení účetnictví, počtu uživatelů systému ONLINE-ÚČETNICTVÍ, počtu dokladů a obsahuje veškeré běžné práce v průběhu účetního období. Velmi orientačně se cena za vedení účetnictví online pohybuje v případě jednodušší agendy od 2.500,- Kč měsíčně, a pokud je agenda rozsáhlejší, pak začínají ceny od 10.000,- Kč měsíčně.

Náklady na materiál (papíry, šanony) a služby (poštovné, tisk sestav) jsou součástí paušální částky. Samostatně je fakturováno pouze zpracování roční účetní závěrky a klientem vyžádané mimořádné práce.

Cena za zpracování mzdové agendy je odlišná dle toho, zda je naší firmou zpracovávána i personální agenda. Orientační cena za zpracování jedné mzdy a vedení personalistiky za měsíc se pohybuje od 180,- Kč.

V případě Vašeho zájmu o naše služby prosím vyplňte náš Kontaktní formulář a my Vám obratem zašleme nabídku našich služeb včetně nabídky cenové kalkulace. Před začátkem spolupráce s naší firmou je vhodné, aby Vás navštívil náš zástupce, kdy po projednání Vašich konkrétních potřeb, formy spolupráce, rozsahu agendy a v případě služby ONLINE-ÚČETNICTVÍ i projednání počtu u Vás připojených uživatelů, Vám předložíme konkrétní cenovou nabídku.

 
tuto položku je nutné vyplnit
 
tuto položku je nutné vyplnit
 
tuto položku je nutné vyplnit
 
tuto položku je nutné vyplnit
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odeslat * položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit
 

Orientační ceny

  • malá firma, počet dokladů do 50 měsíčně, neplátce DPH
    cena od 1.500,- Kč/měsíc
  • malá firma, počet dokladů od 50 do 100 měsíčně, plátce DPH, cena od 2.500,- Kč do 10.000,- Kč
  • střední firma, počet dokladů od 100 do 400 měsíčně
    cena od 10.000,- Kč do 20.000,- Kč
  • velká firma, počet dokladů od 400 měsíčně
    cena od 20.000,- Kč a dále individuálně
 
 
Rosteme společně